Uykuda Zayıflayın

, GIA

Uykuda Zayıflayın adlı kitap, Optimist Yayıncılık tarafından çıkarılmış bir kitap. Sadece Almanya’da 15 baskı yaparak 380 bin adet satılmış. İlk duyduğumda, telkin yöntemiyle zayıflama fikrini beyne yerleştirmeyi içerdiğini zannetmiştim. Ama hiç öyle değilmiş, zayıflamak için biyolojik saatimizi kullanmayı öneriyor. Kitapta birçok yemek tarifi de var.

Ana öğünlerde insülin besin ayrımı yöntemini önermişler. Yani sabahları karbonhidrat ağırlıklı yemeli (hiç hayvansal protein yok), öğlenleri bazı kurallar dahilinde serbest, akşam ise hiç karbonhidrat alınmamalı. Bu şekilde beslenme ile ara öğünlere de zaten gerek kalmayacağını savunuyorlar. Ben yöntemi çok kabaca özetledim, ama kitapta her türlü ayrıntıya, neden böyle yapılması gerektiğine yer verilmiş.

Optimist Yayıncılık‘ın kitaplarını seviyorum; renkli ve okuması çok kolay kitaplar hazırlıyorlar.

Pin It

6 yorum

  • Ben de Montignac ayırma diyetini denemiş ve çok güzel sonuç almıştım bir dönem. Uykuda zayıflamak süper olurdu. Müzik dinleyerek zayıflamayı da duymuştum daha önce. Sonuç alınıyorsa ne güzel. Paylaşım için teşekkürler.Sevgiler…

  • Hmm ilginç.İşe yarayabilir.Sağlıklıysa uygulanabilir aslında.Teşekkürler paylaşım için..

  • işte bu benim rüyam
    yatmadan kurucaksın saati bu gece göbekten 3 kilo belden 2 kilo:))

  • bana da ilginc geldi….turkiyede olsam hemen alip okurdum…benim aklima takilan sabah peynir yada sut olmadan nasil kahvalti edilecegi….

  • Benım kuzenım bu kıtabı aldı okudu ve uyguladı oldukca kıloluydu ve su andakı sonuc ınanılmaz ıncecık oldu bende yenı aldım okumaya başlayacağım.

    • Ne zamandır bu postun altına yazılacak bir yorum bekliyordum.. Sonunda oldu İlke! Kuzeninin hikayesini çok merak ettim. Buraya o da yorum yapabilir mi? Neler yapmış, ne kadar sürede ne kadar kilo vermiş, zorlanmış mı gibi?

Bir cevap yazın

(E-posta adresiniz yayımlanmayacaktır.)

/>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Günün Önerisi: Sebzeli Lazanya

Popüler Yazılar

İrmik Helvası tarifi
Fırında Patatesli Pırasa tarifi
Yıldız şeklinde pasta yapmak
Evde margarita nasıl yapılır?
Lohusa Şerbeti Tarifi
Un Helvası tarifi
Güveçte Mantarlı Tavuk Tarifi
Karadeniz'den Mısır Ekmeği tarifi
Saray Helvası tarifi
Dikkat krema var!