Kate Middleton’ın Diyeti

, GIA

Kate Middleton’ı düğünde izledik; son derece zarif. Düğünden önce 5 kilo verdiği haberleri de geçiyordu satır aralarında. Haberlere göre, Kate Middleton, bu kiloları son 40 gün boyunca yaptığı Dukan diyeti ile vermiş. Sadece prenses Kate değil, annesi de Kasım ayından beri Dukan diyeti yapıyormuş. Yüksek miktarda protein ve az miktarda karbonhidrat tüketmeyi öneren Dukan diyeti, zaten bu sene çok popülerdi. Şimdi, Kate Middleton ismiyle de birleşince, kitap iyice patlama yapacak gibi gözüküyor.

Kate Middleton’ın üniversite yıllarındaki hali:

Kate ve prens William’ın son günlerde yaptıkları Kuzey İrlanda seyahatinde, kalabalığın içinden bir kadın “Artık daha fazla kilo verme!” diye bağırmış Kate’e. Kate ise, “Diyet de, düğün planının bir parçası.” diyerek cevap vermiş. Kate’in boyu 1.78, kilosu ise 54. Daha fazla kilo vermesine gerçekten de gerek yok.

Ciddi Dukancılardan olan, annesi Carol Middleton:

Aslında Kate’in bu konuda tam olarak neler yaptığını öğrenmek çok mümkün değil; malum kraliyet ailesi ser verip sır vermiyorlar… Ancak öğrenilene göre, Kate günde yaklaşık 1 saatini spor salonunda geçiriyormuş. Yoga, kürek çekme ve cycling favori sporlarındanmış. Gelinliğin içinde kolları formda dursun diye, özellikle  kürek egzersizlerine önem vermiş. Ayrıca koşup, ağırlık kaldırıyormuş. William’la birlikte mekik çekiyorlarmış.

 

 

Pin It

19 yorum

  • Şenay seni bekliyorum doktorun kim merak ettim inşallah ankaradadır

  • burası denizli Dr.Yaşar GENCER çok giden var ve çok memnunlar ama sana çok uzak senem üzgünüm :((

  • arkadaşlar düşes için 54 kilo olarak haberlerde bişey denmedi sadece düşesin annesi ile yapılan röportajda annesine sorular soruda annesı “kızım gelinliğinin içinde daha zarif görünmek ve kolayca gelinliği giymek için diyet yapıyor dedi” ve diyeti açıkladı.

  • gülsüm dükan dietini kitaptanmı uyguluyorsun? veyatta dukandieti.com danmı ve nereden bulduğunu söylermisin

  • arkadaşlar prensesin boyu 1.78 değil,1.72 dir en fazla!

  • Ben Dukan diyetini yaptım. Fakat sürekli et, tavuk, balık, yumurta yemekten gına geldi. Uzun bir süre görmek istemedim. Arkadaşım kilo verdi ama suratında sivilce gibi şeyler oldu. Çok tavsiye etmiyorum. Hareket ve bol su, az ekmek, Karatay’ın diyeti bana daha olumlu geldi.

Leave a Reply

(E-posta adresiniz yayımlanmayacaktır.)

/>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Günün Önerisi: Sebzeli Lazanya

Popüler Yazılar

Mocha Frappuccino tarifi
Vişne Reçeli tarifi
Evde margarita nasıl yapılır?
Damla Sakızlı Kek tarifi
Probiyotik yoğurt ile normal yoğurdun farkı
Limonlu Parfe Tarifi
Maş Fasulyesi Yemeği tarifi
Evde tel şehriye yoksa???
Kabaklı Patatesli Kek tarifi
İrmik Helvası tarifi

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Join 767 other subscribers