“Bebeğim Büyürken” paketi

, GIA

Böyle bir paketin varlığını haber verdiler; belki ilginizi çeker… Siz yine de niyetlenirseniz, tüm araştırmalarınızı yapın; hangi tarihlerde ücretsizmiş, hangi tarihlerde ücretliymiş diye. Anneler Günü için ücretsiz yapmışlar.

Anadolu Sağlık Merkezi ve Turkcell, yeni bebek sahibi olmuş anneler için bir paket hazırlamışlar. Bu pakette, bebeğin fiziksel, duygusal ve sosyal gelişimiyle ilgili bilgiler, aşı ve sağlık kontrolü takvimi, beslenme önerileri, kız ve erkek çocuklara ayrı boy ve kilo takibi, genel öneriler ile hekim videoları yer alıyor.

Anadolu Sağlık Merkezi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanları ile çocuk ve ergen psikiyatristi tarafından geliştirilen “Bebeğim Büyürken” paketi kapsamında annelere haftada en az dört, babalara haftada bir mesaj gönderiliyor. Ayrıca bilgilendirici videolar da paylaşılıyor. Paket, her türlü cep telefonu modeliyle uyumlu olarak çalışıyor.

Paketten ücretsiz yararlanmak isteyenlerin BEBEK yazıp 2222’ye göndermeniz ve gelen mesajı bebeklerinin doğum tarihi bilgisiyle birlikte yanıtlamanız yeterliymiş. Pakete üye olunduktan sonra bilgi ve öneriler SMS ve video olarak cep telefonuna gelmeye başlıyor. Ayrıca AILE yazıp, babanın Turkcell hatlı cep telefonu numarasını ekleyip, 2222’ye SMS göndererek babanın da paketten ücretsiz faydalanması sağlanabiliyor.

Pin It

4 yorum

 • merhaba ,avea hatlıyım..denedim. hatalı mesaj ginderdiniz diye msj geldi.peki nasıl yanarlanabilir..anadolu sağlık sitesinede giridm bilgi blmadım.yardımcı olabilirmiisniz.
  teşekkürler

 • Ben %100 emin olmamakla beraber, Turkcell’in bir servisi olduğu için, Avea hattınızla üye olamayabileceğinizi düşünüyorum.

 • ne güzel bir fikir:) çok iyi düşünmüşler
  gözün nasıl oldu canım,uamrım geçmiştir
  öpüyorum

 • Gözüm geçti cicim, çok sağol.
  Bu hafta da dişimden ufak bir ameliyat oldum, 20 yaş dişlerim için. Şu an gündemde dişlerim var:)

Leave a Reply

(E-posta adresiniz yayımlanmayacaktır.)

/>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Günün Önerisi: Sebzeli Lazanya

Popüler Yazılar

Vişne Reçeli tarifi
Evde margarita nasıl yapılır?
Dondurma Külahı tarifi
Tavuk Marinesi (Terbiyesi) tarifi
Limonlu Parfe Tarifi
Soğanlı Yumurta tarifi (Saray Usulü)
Mocha Frappuccino tarifi
Fırında Sosis ve Patates tarifi
Supangleli Kek tarifi
Kabaklı Patatesli Kek tarifi

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.

Join 767 other subscribers